Controlling firmy

Szerokorozumiane usługi finansowe to nasza specjalność. Jedną z nich jest profesjonalny controlling firmy, który wdrażamy na zlecenie klientów biznesowych reprezentujących różne branże oraz gałęzie przemysłu. Działamy zgodnie z zasadą, w której budowa controllingu w firmie to nie cel, lecz sposób na sukces. Odpowiednio zbudowany controlling w przedsiębiorstwie może skrócić czas niezbędny na wykrycie nieprawidłowości oraz ewentualne podjęcie decyzji zaradczych.

Podstawą efektywnego i skutecznego controllingu firmy jest dobrze zintegrowany system informatyczny, na którym pracujemy. Wykorzystując jego funkcje możemy przedstawiać naszym Klientom szereg raportów kontrolnych dla rachunkowości zarządczej.

Controlling Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy ekspertami od controllingu finansowego. Swoje działania koncentrujemy na planowaniu, sterowaniu oraz koordynowaniu procesów finansowych w przedsiębiorstwie. Dostarczając Klientom kompleksowe i rzetelne informacje z zakresu finansów przedsiębiorstwa umożliwiamy im świadome podejmowanie decyzji finansowych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z zakresem świadczonej usługi controllingu firmy.

W zakres naszych usług wchodzi:

 
•    Efektywne nadzorowanie działalności Firmy
•    Informowanie o wynikach z prowadzonej działalności
•    Kontrola kosztów prowadzonej działalności
•    Rozliczenia z kontrahentami i informacja o zaległych płatnościach
•    Tworzenie szczegółowo rozbudowanych raportów kosztowych Firmy
•    Dostosowanie do Klienta sposobu księgowania zgodnie ze specyfiką Firmy, a co za tym idzie generowanie indywidualnych raportów

Na życzenie Klienta lokowanie kosztów w miejscu ich powstawania.

Działamy na terenie miejscowości Grodzisk Mazowiecki i Milanówek. Usługą controllingu zdalnego obejmujemy wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa z terenu całego kraju. Zapraszamy do współpracy.