Usługi kadrowo-płacowe


Odpowiadając na rosnące potrzeby przedsiębiorców Biuro Rachunkowe z Grodziska Mazowieckiego świadczy nie tylko profesjonalne usługi księgowe, ale również usługi kadrowo-płacowe. W ramach usługi jaką jest obsługa kadrowo - płacowa oferujemy kompleksowe przejęcie od Klientów wszystkich dotychczasowych obowiązków związanych z prowadzeniem dokumentacji z obszaru kadr i płac.


Kadry i płace obsługujemy zarówno na potrzeby niewielkich firm, jak i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, każdorazowo dopasowując zakres świadczonych usług do konkretnej sytuacji kadrowej danego przedsiębiorstwa. Zapewniamy poufność i bezpieczeństwo danych, a także pełną zgodność procedur z obowiązującymi przepisami prawa i dobrymi praktykami kadrowymi.

Klientów zainteresowanych outsourcingiem usług kadrowo-płacowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu bezpośredniego.

W zakres usług kadrowo-płacowych wchodzi:

•    Obsługa ZUS, Programu Płatnik
•    Obsługa kadr i płac
•    Sporządzanie List Płac
•    Ewidencja czasu pacy
•    Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej – prowadzenie teczek pracowników

Dodatkowo oferujemy wsparcie podczas kontroli i audytów, dzięki czemu są one mniej uciążliwe i mniej stresujące dla pracodawcy.

 Kadry i płace Grodzisk Mazowiecki

Siedziba Naszego Biura Rachunkowego mieści się w Grodzisku Mazowieckim. Tutaj też świadczymy nasze usługi związane z obsługą kadrowo-płacową przedsiębiorstw. Mamy świadomość, jak ważne dla pracodawcy jest sprawne rozwiązywanie problemów kadrowych, dlatego nasi specjaliści są do Państwa stałej dyspozycji – pod telefonem i na miejscu w siedzibie bura. Do skorzystania z usługi kadry i płace zachęcamy w szczególności właścicieli mikro, małych i średnich firmy z terenu miejscowości, takich jak Grodzisk Mazowiecki oraz Milanówek. Zapewniamy kompleksową obsługę i preferencyjne systemy rozliczeń.